آرام بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی

آرام: بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی مریلا زارعی نفیسه روشن مدل مانتو بازیگران زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انگیزه بازیکنانم مرا شاد می‌کند/ هم از نیک‌سیرت ناراحتم هم از خبرنگاران! ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو بازی بسیار مهم و سخت در آسیا داریم و می‌خواهیم با این بازی‌ها فصل بسیار درخشانی که داشتیم را به خوبی تمام کنیم.

انگیزه بازیکنانم مرا شاد می‌کند/ هم از نیک‌سیرت ناراحتم هم از خبرنگاران! ، برانکو

برانکو: انگیزه بازیکنانم مرا شاد می کند/ هم از نیک سیرت ناراحتم هم از خبرنگاران!

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو بازی بسیار مهم و سخت در آسیا داریم و می خواهیم با این بازی ها فصل بسیار درخشانی که داشتیم را به خوبی تمام کنیم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تمرین این تیم در جمع خبرنگاران راجع به برنامه تیمش در ادامه لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: تقریبا سه روز استراحت کردیم. از این که فرزند ها خیلی سرحال هستند خیلی خوشحالم و می دانیم که دو بازی بسیار مهم و سخت در آسیا داریم و می خواهیم با این بازی ها فصل بسیار درخشانی که داشتیم را به خوبی تمام کنیم. آن چیزی که من را شاد می کند انگیزه ای است که در بازیکنانم می بینم و یک بار دیگر به بازیکنانم بابت نتایجی که به دست آوردند تبریک می گویم چون آن ها از همه مهم تر هستند. به علی پور که آقای گل است تبریک می گویم. ما در تمام بخش ها و هر فاکتوری عالی ترین تیم فصل بودیم.

انگیزه بازیکنانم مرا شاد می‌کند/ هم از نیک‌سیرت ناراحتم هم از خبرنگاران! ، برانکو

او در پاسخ به این پرسش که آیا از الجزیره آشنایی دارند یا خیر تاکید کرد: همه چیز را راجع به تیم الجزیره می دانیم. این تیم فصل خوبی نداشته ولی این بازی و لیگ قهرمانان تنها شانس جهت این تیم است که در این فصل خودشان را نجات بدهند. به همین خاطر می دانم که حریف بسیار سرسختی جهت ما خواهند بود. ولی از گزینه برنده بودن خودمان و این که تیمی بهتر از آن ها هستیم عقب نشینی نمی کنیم و کوتاه نمی آییم. با این وجود بازی ما برابر الجزیره یک بازی بین المللی است و نتیجه آن نامشخص است.

برانکو در پاسخ به اینکه آیا منشا در تمرین امروز غایب بود و علیپور نیز اختصاصی تمرین کرد و این که آیا جهت بازی برابر الجزیره مسئله مهاجم نخواهند داشت، تصریح کرد: منشا مجبور بود جهت تعویض پاسپورتش برود و فردا برمی گردد. انتظار داریم علیپور جهت بازی با الجزیره آماده باشد و از فردا به طور کامل به تمرین سایر بازیکنان اضافه شود. نمی خواهیم اصلا ریسک کنیم و هنوز هفت روز وقت داریم و وقت کافی داریم که علیپور توان خودش را بازیابی کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو بازی بسیار مهم و سخت در آسیا داریم و می‌خواهیم با این بازی‌ها فصل بسیار درخشانی که داشتیم را به خوبی تمام کنیم.

او راجع به برنامه پرسپولیس جهت تقویت تیمش جهت سال آینده نیز بیان کرد: قبلا هم گفته بودم که جهت فصل آینده نگرانی و وحشت ندارم و نیرومند تر از این فصل خواهیم بود. عامل خوش بینی من بازیکنان فعلی و خواست آن هاست که می خواهند بهتر شوند. عملا سه بازیکن تازه خواهیم داشت. امید عالیشاه که از خدمت سربازی برگشته، نوراللهی که از ابتدای فصل در برنامه کامل ما خواهد بود و همین طور بشار رسن. به هر حال در طول فصل به خاطر وظایفی که در تیم ملی ارزش داشت خیلی در خدمت ما نبود.

سرمربی پرسپولیس راجع به امید به باز شدن پنجره نقل و انتقالات جهت تیمش نیز گفت: مهم نیست که این پنجره نقل و انتقالات ما باز شود یا نشود. حداکثر اعتماد را به بازیکنانم دارم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا از اصغر نیک سیرت (مترجم برانکو) ناراحت است یا خیر تصریح کرد: بله. نباید ناراحت باشم؟ نه تنها از آقای نیک سیرت بلکه از شما خبرنگاران هم ناراحتم چون چنین سوالی را مطرح می کنید.

انگیزه بازیکنانم مرا شاد می‌کند/ هم از نیک‌سیرت ناراحتم هم از خبرنگاران! ، برانکو

برانکو در پاسخ به تصویر العمل خبرنگاران که پرسش از خودش را عالی ترین منبع جهت پاسخ به شایعات مطرح شده است می دانند گفت: کدام شایعات؟ شایعه هر لحظه وجود دارد.

واژه های کلیدی: برانکو | برنامه | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz