آرام بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی

آرام: بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی مریلا زارعی نفیسه روشن مدل مانتو بازیگران زندگی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شهرزاد ۴ در کار نخواهد بود

پرویز فلاحی پور با اعلام آخر تصویربرداری فصل سوم شهرزاد، ساخت شهرزاد ٤ را رد کرد.

شهرزاد ۴ در کار نخواهد بود

شهرزاد ۴ در کار نخواهد بود

عبارات مهم : سریال

پرویز فلاحی پور با اعلام آخر تصویربرداری فصل سوم شهرزاد، ساخت شهرزاد ٤ را رد کرد.

به گزارش تسنیم، پرویز فلاحی پور بازیگر تلویزیون و سینما با اشاره به آخر تصویربرداری فصل سوم سریال «شهرزاد» گفت: تصویربرداری این سریال به آخر رسیده و استقبال مردم هم از سری تازه شهرزاد حداقل در اطراف من مثبت و خوب بوده هست، امیدوارم که فصل سوم شهرزاد مخاطبان این سریال را راضی کنید.

این بازیگر در پاسخ به اینکه آیا امکان ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد وجود دارد یا خیر، بیان کرد: به نظرم این اتفاق رخ نمی دهد و سریال «شهرزاد» در فصل سوم جهت هر لحظه به آخر رسیده هست. اگر سری چهارم شهرزاد ساخته شود، مطمئنا ترکیب بازیگران این سریال به علت خط داستانی تازه آن عوض کردن پیدا خواهد کرد، هرچند که اعتقاد دارم شهرزاد جدیدی در کار نخواهد بود.

بازیگر سریال «شب دهم» در ارتباط با کم کردن استقبال مخاطبان از فصل دوم و سوم سریال شهرزاد، گفت: «شهرزاد ١» تنها یک قصه داشت و آن تک داستان در آخر به آخر رسید، ولی فصل دوم شهرزاد چند داستان موازی را کنار یکدیگر روایت کرد و عدم رسیدن این چند داستان به خط نهایی موجب شد، فصل دوم شهرزاد هم مانند فصل یک مورد توجه قرار نگیرد. ولی در ارتباط با فصل سوم این سریال هم باید اعلام کنم که بعد از آخر سری تازه شهرزاد منتقدان و اصحاب رسانه می توانند نظرات و تحلیل های خودشان را از دیدن سه فصل شهرزاد مطرح کنند، آن وقت به آسانی راجع به سریال می توانیم با رسانه ها گفتگو کنیم.

فلاحی پور در پاسخ به اینکه آیا سریال های تلویزیون مانند گذشته مورد توجه مخاطبان قرار نمی گیرد، اظهار کرد: صداوسیما سریال های خیابان خلوت کن زیادی را مانند «شب دهم» تولید کرده است و هر وقت که تلویزیون جدی به سریال سازی ورود کرده، آثار درخشان و خوبی را ساخته و روی آنتن فرستاده هست. در حال حاضر به نظر می رسد که صداوسیما از کارگردان های جوان حمایت می کنند و زیاد میل به دارند که با کارگردان نسل تازه همکاری کنند که خیلی هم خوب هست؛ ولی صداوسیما با پرسشها مالی زیادی هم دست و پنجه نرم می کند، همین مسئله شاید باعث شده است که سریال های تلویزیون دیده نشود. به هر جهت تلویزیون همواره قادر است که سریال های خوبی بسازد، ولی پرسشها و موانع آنها را هم باید درنظر بگیریم.

شهرزاد ۴ در کار نخواهد بود

واژه های کلیدی: سریال | داستان | بازیگر | داستان | بازیگران | صداوسیما | تلویزیون | فصل دوم شهرزاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz