آرام بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی

آرام: بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی مریلا زارعی نفیسه روشن مدل مانتو بازیگران زندگی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد می‌خواهد بگوید که اگر من را بازی ندهید، بازی را به هم می‌زنم

سید فاضل موسوی نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم گفت: احمدی‌نژاد بازی را شروع کرده است ولی خودش نمی‌تواند بازی را جمع کند، یعنی اگر ادامه دهد، بازی جای دیگر از سوی مر

احمدی‌نژاد می‌خواهد بگوید که اگر من را بازی ندهید، بازی را به هم می‌زنم

احمدی نژاد می خواهد بگوید که اگر من را بازی ندهید، بازی را به هم می زنم

عبارات مهم : مهندسی

سید فاضل موسوی نماینده اصلاح طلب مجلس هشتم گفت: احمدی نژاد بازی را شروع کرده است ولی خودش نمی تواند بازی را جمع کند، یعنی اگر ادامه دهد، بازی جای دیگر از سوی مردم و مسئولان جمع خواهد شد.

نامه نیوز نوشت:سید فاصل موسوی نماینده اصلاح طلب مجلس دوره هشتم مجلس شورای اسلامی راجع به رفتارهای اخیر احمدی نژاد اعتقاد است: «احمدی نژاد بازی را شروع کرد ولی نمی تواند آن را جمع کند.»

اهم بیانات این فعال سیاسی اصلاح طلب به شرح زیر است:

احمدی‌نژاد می‌خواهد بگوید که اگر من را بازی ندهید، بازی را به هم می‌زنم

*قبل از اینکه آقای کدخدایی بحث مهندسی انتخابات را مطرح کنند، من بگویم که در انتخابات 88 در وزارت کشور بودم. من رفتم با آقای محصولی صحبت کنم که خیلی از حوزه ها برگه نمی برند و درها را بسته اند ولی آقای محصولی توجهی نکرد و رفت.

*احمدی نژاد می خواهد بگوید که اگر من را بازی ندهید، بازی را بهم می زنم. من باید در این نظام باشم. من در رده های متفاوت این نظام بودم و خیلی از اطلاعات نظام از صفر تا صد هم در دست من هست. من باید در روند تصمیم گیری نظام باشم، چون به زعم خودش پایگاه مردمی هم دارد. این نگاه احمدی نژاد است.

سید فاضل موسوی نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم گفت: احمدی‌نژاد بازی را شروع کرده است ولی خودش نمی‌تواند بازی را جمع کند، یعنی اگر ادامه دهد، بازی جای دیگر از سوی مر

* مردم، احمدی نژاد را آشنا اند. قشر قابل توجهی از مردم که فرودست هم هستند، نگاهشان حمایت از احمدی نژاد نیست. حالا ممکن است جایی برود و حرف بزند و مردم جمع شوند که ببینند او چه حرفی می زند. آقای احمدی نژاد بازی را شروع کرده است که شروع کننده اش است ولی خودش نمی تواند بازی را جمع کند، یعنی اگر ادامه دهد، 10 نفر مثل احمدی نژاد هم نمی توانند این بازی را جمع کنند و بازی جای دیگر از سوی مردم و مسئولان جمع خواهد شد. البته باید بدانیم که جمع کردن این بازی هزینه زیادی را به نظام تحمیل خواهد کرد.

*ما مهندسی انتخاباتی خوب و بد نداریم. دموکراسی می گوید که به مردم آگاهی بدهید تا مردم خودشان تصمیم بگیرند.آنکه می گوید مهندسی انتخاباتی خوب یا بد نتیجه اش این می شود که از مهندسی انتخاباتی مدنظر آقای ضرغامی یا هر فرد دیگر، صورت ای همچون احمدی نژاد بیرون بیاید.

شما می بینید در مجلس ما امروز خروجی اش به حداقل رسیده هست، اگر شما اعتقاد به مهندسی خوب هستید، این مهندسی چه زمانی باید نتیجه بدهد؟ خروجی اش چیست؟به آقای ضرغامی باید گفت که اصلا برفرض ما مهندسی خوب را پذیرفتیم، شما یک نمونه از مهندسی های انتخاباتی خوب را به ما بگویید! کجا مهندسی خوب انجام داده اند که بنابر فرمایش رهبری حق الناس زیر پا گذاشته نشده است.به من در بعضی از محفل ها گفته اند که آیا کسانی به مجلس رفته اند که پیشانیشان مهر ندیده؟ مگر مردم بعد از 40 سال به بلوغ اولیه نرسیده اند که افراد برایشان مهندسی کنند؟ این اهانت به قانون اساسی و بنیانگذار انقلاب است.

واژه های کلیدی: مهندسی | انتخابات | اصلاح طلب | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz