آرام بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی

آرام: بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی مریلا زارعی نفیسه روشن مدل مانتو بازیگران زندگی

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه دوباره پسر 17 ساله به اتهام قتل پدر

حکم قصاص پسری که در نوجوانی با همدستی نامادری‌اش، پدر خود را کشته است در دیوان عالی کشور رد شد. 

محاکمه دوباره پسر 17 ساله به اتهام قتل پدر

عبارات مهم : اعتراف

حکم قصاص پسری که در نوجوانی با همدستی نامادری اش، پدر خود را کشته است در دیوان عالی کشور رد شد.

به گزارش جام جم، 5 مرداد 92 کارگران یک شرکت نمایندگی ماشین در اسلامشهر در تماس با پلیس از کشف جسد مردی 40 ساله در یک دستگاه زانتیا خبر دادند.

پشت فرمان، پسری 17 ساله خوابیده بود که با حضور ماموران دستگیر شد و با اعتراف به قتل گفت: «مقتول پدرم هست. دیشب به علت اختلافات خانوادگی با کمک نامادری ام سهیلا، پدرم را خفه کردم. می خواستم جسدش را مخفی کنم ولی جایی پیدا نکردم و تمام شب مشغول رانندگی بودم جهت همین هنگامی که به نمایندگی آمدم، خوابم برد.»

محاکمه دوباره پسر 17 ساله به اتهام قتل پدر

با این اعتراف، سهیلای 36 ساله نیز دستگیر شد. هر دو متهم در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستادند و اولیای دم درخواست قصاص کردند. سعید گفت: «ارتباط من و نامادری ام سهیلا خوب بود ولی او با پدرم مسئله داشت. نقشه قتل را خودش کشید و گفت اگر این کار را انجام بدهم، همه اموال پدرم به من می رسد. روز حادثه، در غذای پدرم قرص خواب آور ریختم و بعد از بیهوش شدنش با میله آهنی ضرباتی به سرش زدم و دست آخر هم با طناب خفه اش کردم. من آن وقت 17 سال زیاد نداشتم و ماهیت جرم را درک نمی کردم.» سپس سهیلا گفت: «چند روز قبل از اتفاق سر شستن لباس ها با شوهرم درگیر شدم و به قهر به منزل مادرم رفتم. روز قتل هم در منزل نبودم و نمی دانستم سعید می خواهد پدرش را بکشد. من شوهرم را دوست داشتم و اختلافات مان معمولی بود.»

در آخر دادگاه، سعید به قصاص و نامادری اش به 15 سال حبس محکوم شد ولی دیوان عالی کشور این احکام را رد کرد و پرونده را جهت پیگیری مجدد به دادگاه برگرداند. جلسه محاکمه در آینده برگزار می شود.

حکم قصاص پسری که در نوجوانی با همدستی نامادری‌اش، پدر خود را کشته است در دیوان عالی کشور رد شد. 

واژه های کلیدی: اعتراف | دادگاه | اختلافات | اختلافات خانوادگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz