آرام بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی

آرام: بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی مریلا زارعی نفیسه روشن مدل مانتو بازیگران زندگی

گت بلاگز اخبار حوادث تسویه حساب شخصی نخستین گمانه زنی علت اتفاق ، دستگیری یکی از متهمان اتفاق تیراندازی در رامیان

دادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی رامیان خبر داد و گفت : این فرد دستگیر و هم اکنون بازداشت است. 

دستگیری یکی از متهمان اتفاق تیراندازی در رامیان/ تسویه حساب شخصی نخستین گمانه زنی علت حادثه

عبارات مهم : دستگیری

دادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی رامیان خبر داد و گفت : این فرد دستگیر و هم اکنون بازداشت هست.

به گزارش فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان، جعفر ابراهیم نیا در خصوص دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان رامیان با اعلام دستگیری یکی از عاملان این واقعه، اظهار کرد: یکی دیگر از عاملان این اتفاق نیز شناسایی شده است است که فعلا فراری است.

وی ادامه داد: تحقیقات اولیه حاکی از این است که این علت وقوع این اتفاق به علت یک تسویه حساب شخصی اتفاق افتاده است.

تسویه حساب شخصی نخستین گمانه زنی علت اتفاق ، دستگیری یکی از متهمان اتفاق تیراندازی در رامیان

دادستان عمومی و انقلاب رامیان با انتقاد از بعضی سایت ها و کانال های خبری راجع به بزرگنمایی خبر این اتفاق گفت: این اتفاق بر خلاف آنچه در بعضی رسانه ها مطرح شد، درگیری مسلحانه نبود، بلکه فقط ضارب سلاح گرم داشت.

ابراهیم نیا افزود: در این اتفاق یک نفر در اثر برخورد گلوله ساچمه ای زخمی شد که بعد از انتقال به بیمارستان و کارها درمانی، همان روز از بیمارستان مرخص شد و یک نفر دیگر هم که به علت پرت شدن از روی موتورسیکلت مصدوم شده است نیز به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی رامیان خبر داد و گفت : این فرد دستگیر و هم اکنون بازداشت است. 

واژه های کلیدی: دستگیری | تیراندازی | تسویه حساب | بیمارستان | روابط عمومی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz