آرام بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی

آرام: بهنوش طباطبایی پوران درخشنده ملیکا زارعی مریلا زارعی نفیسه روشن مدل مانتو بازیگران زندگی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آپارتمان‌های زیرقیمت در بازار مسکن زمستان

با وجود اینکه در سال های رکود اغلب در بازه زمانی آذر و دی ماه، بازار مسکن سردتر از دیگر اوقات سال بوده هست، ولی امسال یک آذر استثنایی بعد از حدود چهار سال رکود

آپارتمان‌های زیرقیمت در بازار مسکن زمستان

آپارتمان های زیرقیمت در بازار مسکن زمستان

عبارات مهم : بازار

با وجود اینکه در سال های رکود اغلب در بازه زمانی آذر و دی ماه، بازار مسکن سردتر از دیگر اوقات سال بوده هست، ولی امسال یک آذر استثنایی بعد از حدود چهار سال رکود رقم خورد و حجم معاملات مسکن با بیش از ۵۲ درصد رشد نسبت به آذر پارسال همراه شد. این پاییز استثنایی نوید یک زمستان استثنایی در بازار مسکن را می دهد و احتمال اینکه سطح خرید و فروش آپارتمان در این ماه نیز یک رکورد خاص را رقم بزند، کم نیست.

با این وجود بعضی از مالکان که تعداد آنها در بازار مسکن اندک هم نیست، با این تصور که متقاضیان خرید مسکن هرگز بازار را ترک نخواهند کرد، قیمت های پیشنهادی خود را از هم اکنون و قبل از فرارسیدن بازارگرمی شب عید، زیاد کردن داده اند.

آپارتمان‌های زیرقیمت در بازار مسکن زمستان

به گزارش «دنیای اقتصاد»، در فضای کنونی بازار مسکن که مالکان و سازنده ها در دی ماه که اغلب به علت پایین آمدن دمای معاملات، قیمت ها ثبات دارد، اصرار دارند که قیمت های پیشنهادی خود را زیاد کردن دهند، گروهی از مالکان هم واحدهای خود را پایین تر از قیمت آخرین معاملات منطقه عرضه کرده اند. بررسی فایل های عرضه شده است در موتورهای جست وجوی معتبر ملکی حاکی از این است که عمده آپارتمان های قیمت مناسب مربوط به ساختمان های با سن بنای بیش از ۱۰ سال است و در گروه نوسازها و تازه سازها به ندرت و به شکل موردی ممکن است با این گونه قیمت گذاری مواجه شویم.

برخی از مشاوران املاک بر این باور هستند که چون هنوز قیمت های پیشنهادی تازه بسیاری از فروشنده های آپارتمان های کم سن و به خاص نوساز، در معاملات ننشسته هست، آپارتمان های میانسال و کهنه ساز از زیاد کردن قیمت حتی در حد قیمت پیشنهادی به دور مانده اند. ولی در صورتی که بازار به قیمت های تازه نوسازها و تازه سازها پاسخ دهد و حجم قابل توجهی از معاملات آتی با این قیمت ها صورت گیرد، احتمال رشد قیمت میانسال ها و کهنه سازها نیز در ماه های آینده وجود خواهد داشت.

با وجود اینکه در سال های رکود اغلب در بازه زمانی آذر و دی ماه، بازار مسکن سردتر از دیگر اوقات سال بوده هست، ولی امسال یک آذر استثنایی بعد از حدود چهار سال رکود

در عین حال کارشناسان بازار مسکن بر این باور هستند که سازنده ها و مالکان با اصرار به زیاد کردن قیمت در دی ماه، آن هم در شرایطی که در پاییز امسال یک نوبت زیاد کردن قیمت در بازار مسکن رخ داده هست، موجب انصراف بعضی از متقاضیان خرید و ترک موقتی بازار به وسیله آنها تا وقت برطرف تلاطم قیمتی می شوند.

واژه های کلیدی: بازار | سازنده | زمستان | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz